Порошенко привітав нового держсекретаря США з призначенням на посаду

Гарант України привітав і підтримав новообраного державного секретаря США Майка Помпео. Дипломати обговорили по телефону важливі питання, включаючи скандальну тему щодо реалізації проекту «Північний потік – 2».

Новину передає «Преса України» з посиланням на повідомлення АП.

Стало відомо, що Петро Порошенко провів телефонну розмову з Майком Помпео.

«Співрозмовники обговорили зміцнення співпраці в області безпеки і оборони. Президент подякував американській стороні за надання Україні протитанкових ракетних комплексів «Джавелін». Також були обговорені виклики безпеки в результаті реалізації проекту «Північний потік – 2». Петро Порошенко і Майк Помпео скоординували позиції в контексті оприлюднення висновків розслідування збитого літака рейсу МН17 та наголосили на важливості продовження санкцій політики проти Росії», – розповіли в Адміністрації Президента.

Разом із цим стало відомо, що Порошенко розповів дипломату зі США про реформи в Україні і про те, як в країні почала формуватися антикорупційна інфраструктура. Також він запросив Пампео в Україну.

«Порошенко наголосив на важливості продовження тиску на Росію для звільнення всіх українських заручників. Глава держави поінформував про хід реформ в Україні в контексті співпраці з Міжнародним валютним фондом, в тому числі про процес формування ефективної антикорупційної інфраструктури», – резюмували в АП.

Нагадаємо, днями стало відомо, що автомобільний кортеж президента збив 13-річну дитину на велосипеді. В Адміністрації Президента таку інформацію спростовують.