Українці проходитимуть спрощену процедуру отримання російського громадянства

У Росії вирішили повернути співвітчизників з усіх куточків світу. В тому числі з України. Так, українцям спростять процедуру отримання російського паспорта.

Новину повідомляють російські ЗМІ, передає «Преса України».

Міністерство внутрішніх справ Росії пообіцяло спростити українцям процедуру отримання російського громадянства. За словами заступника голови МВС Росії Ігоря Зубова, міністерство розпочало відповідні процедури, які передбачають спрощення отримання паспорта РФ не лише для українців.

«Ми в цьому напрямку працюємо активно. Ми представимо свої пропозиції найближчим часом», – додав він.

Зубов також додав, що російське громадянство видають тим українцям, «умови життя яких не є нормальними, які вимушено залишають свою країну». Він також наголосив, що міністерство працює над тим, щоб повернути співвітчизників з усіх країн.

Як повідомлялось раніше, російські багатії почали обзаводитись мальтійським громадянством. За даними видання Finanz, яке посилається на інформацію з уряду Мальти, бажаючих отримати паспорт Мальти нараховано щонайменше 700 осіб. Мова йде про російських бізнесменів, чиновників, журналістів та інших. Як відомо, нове громадянство вони купують не лише для себе, а й для інших членів своєї сім’ї.